استارت آپ خود را با ما شروع کنید

این روز ها مقالات بسیاری در رابطه با چگونگی راه اندازی یک استارت آپ موفق در سطح اینترنت منتشر می شوند و کاربران بسیاری رویاهای خود را در راه اندازی استارت آپی متفاوت جستجو می کنند. راه اندازی استارت آپ چند سالی می شود که در ایران نیز رونق پیدا کرده است.

اگر به دنبال یک حرکت تاثیر گذار و بزرگ هستید

اگر به دنبال کارآفرینی در فضای وب هستید

  اگر به دنبال راه اندازی وب سایت یا نرم افزار برای استارت اپ خود می باشید

اگر دنبال نیروی کار متخصص در جهت کسب و کار خود هستید

GalexyWeb آماده همکاری و حمایت از استارت اپ های جدید با تسهیلات و امکانات ویژه می باشد

زمانبندی

تعیین مهلت درست برای انجام وظایف و رسیدن به اهداف در موعد مقرر هدف اصلی زمانبندی پروژه ها می شود. انتخاب معیار درست برای زمانبندی نیز از عوامل موفقیت در استارت آپ ها می باشد. بنابراین شما نیز برای استارت آپ خود نیاز به زمانبندی صحیح و مدیریت درست پروژه می باشید که ما این کار را با استفاده مطمئن ترین معیارها و ابزارهای زمانبندی به راحتی انجام میدهیم.

سرمایه گذاری

سرمایه گذاری هنگفت همیشه شما را به موفقیت نمیرساند. بنابراین باید شاخص هایی که بهتر است بروی آنها سرمایه گذاری شود به دقت انتخاب گردد. شناخت این شاخص ها نیازمند بررسی کسب و کارها، نیازهای مشتری، وضعیت بازار و ... می باشد. در نهایت میزان هزینه لازم باید با بودجه شما تطبیق داده شود. ما شما را در این مرحله یاری داده و مناسب ترین راه حل را پیش روی شما قرار خواهیم داد.

ایده

با توجه به اینکه سرآغاز هر استارت آپ یک ایده جدید و نو می باشد و اغلب ایده ها بزرگ! و رویایی می باشد، سمت و سو دادن ایده در مسیر درست، موفقیت را برای شما قابل دسترس می کند. ما با بررسی عوامل موفقیت و شکست استارت آپ های مختلف، شما را به مسیر درست موفقیت هدایت می کنیم.


تیم

تخصص تیم و نحوه انتساب وظایف به اعضای تیم یکی از عوامل مهم در موفقیت و شکست استارت آپ ها می باشد. ما با شناخت دقیق نیازهای بازار و مشتریها و دسته بندی نیازها، شما را در تیم داری گروه کاری خود یاری می کنیم. بر اساس گفته بیل گیتس یک تیم خوب اگر بتواند خود را با واقعیت حقیقی مشتری متوقع اش وفق بدهد، شاید بتواند مهم ترین شاخص موفقیت باشد.